Add new testimonial 

California Superbike School Türkiye

Yasa Sokak Zeytun Sitesi B blok No 43 D 1 Atasehir
Istanbul TR , 34750
Turkey
+902164694415
info@superbikeschool.com.tr
www.superbikeschool.com.tr

Bu eğime katılma fırsatı verdiği içinfederasyonumuza öncelikle teşekkürederim, çok faydalı iki gün geçirdim.Yarışırken çok hatalı olduğum yerlerolduğunu ve bunları düzeltebileceğimigördüm. Daha sakin ve daha iyi motorkullanmayı öğrendim. Bu eğitimin diğerbasamakları olan 3 ve 4. kurlara dakatılmak isterim. Motoron dergisineve federasyonumuza tekrar teşekkürler.

Nasıl bir kumpasın içine girdik? Arkadaşın düşerse, durma devam et diyor adam yahu! Ne işim var benim burada?” endişeleriyle başlayıp ikinci günün son seansında damalı bayrağı görünce “Ne çabuk bitti, 20 dakika geçmiş olamaz!” dedirten bir organizasyon CSS. Sabahın 7’sinde, benzinci çıkışında köpekler tarafından kovalanmanın ertesinde, pistte motorları park ettiğiniz yerin tepesinde Formula 1 pilotlarının adının yazması gibi tezatları yaşatan bir güne hazılıklı olun. 

TMF’nin biz yarışçılar için sağladığı bu imkân için teşekkür ederim. Başta ne kadarda “ya bunca yıldır yarışıyoruz ne gerek var ki” diye düşünsem de buradaanladım ki profesyonellerden öğreneceğimiz detaylar varmış. Zaten öğrenmemiz gereken ancak ülkemizde gösterecek kimsenin olmadığı bu ayrıntıların ileriki yarışlarımda bana çok faydası olacağına inanıyorum. Daha üst seviye eğitimlere katılmak isterim. Ayrıca CSS eğitmenim Hüseyin’e teşekkür ederim.

Sayın Başkanımıza ve bize bu olanağı sağlayan TMF’nin tüm üyelerine canı gönülden teşekkür ederim. Kurs bir harikaydı. Çok şey öğrendim. Sürüşümü daha yukarı emniyetli olarak taşıdım. Bundan sonraki yeni kurslara muhakkak katılmak isterim. Bilgi alınmalı ve paylaşılmalı. Saygılarımla.

Ulusal yarışlarda başarı elde edecek tüm yarışçıların bu tür eğitimleri alması gerektiğini düşünüyorum. Bize bu imkanı sağlayan TMF yetkililerine teşekkür ederim. Eğitimin diğer seviyelerini de almamız gerektiğine inanıyor ve sabırsızlıkla bekliyorum.”

TMF’ye biz yarışçılarına CSS eğitim programını sağladığı için çok teşekkürederim. Türkiye’de motosiklet sporunungelişimine verdiği destekler sayesinde daha iyi yerlere geleceğimize inanıyorum.CSS’nin diğer eğitimlerini de almak isterim. Çok faydalı olduğuna inanıyorum.

Okulunun 2012 eğitim tarihleri açıklandığında çok heyecanlanmıştım. 2011 sonuydu ve uzun zamandır gitmek istediğim eğitime birlikte motor turlarına çıktığımız arkadasların hemen hemen hepsi kayıt olunca bir o kadar daha sevinmiştim. Sırf eğitim için kendime harika bir Honda CB600F Hornet bile satın aldım. Eğitim günü gelip çattı ve büyük bir keyifle sınıftaki yerimi aldım. Eğitim gerçekten iyi düşünülmüş ve planlanmış.

10 yılı aşkın süredir yollarda motor kullanan hevesli bir sürücü olarak 2. defa katıldığımCSS eğitimi bir kez daha motor kullanmanın ne kadar eğlenceli olduğunu hatırlamamı sağladı. İstanbul Park gibinormalde kendi halinde insanların ancak uzaktan bakabileceği bir ortamda motora binip bir yandan da asla denemeyeceğimiz şeyleri deneme fırsatı bulduğumuziçin teşekkürler CSS!

TMF’ye öncelikle bu eğitimi almamızkonusunda yardımlarıiçin teşekkür ederim. 5 yıldan beri tüm Türkiye pist yarışlarına katılmama ve 1.’likler kazanmamarağmen bir sürü eksik ve yanlışlarımız olduğunu fark ettim. Daha eğitimin ilk gününde öğrendiğimiz küçük tüyolar sayesinde daha fazla hızlı gidebileceğimihissettim. Herkesin aynı şeyleri düşündüğünü sanıyorum ve bu kursundaha üst basamaklarını almak istiyorum.